bir hizmetidir.

Hakkımızda

İhlas Koleji öğretmenleri tarafından hazırlanan online SBS, YGS ve LYS sınavları Haber7.com’da ücretsiz olarak öğrencilerin hizmetine sunuluyor.

02 Ocak Pazartesi günü hizmete girecek olan uygulamadan 2012 yılında sınava girecek olan tüm öğrenciler faydalanabilecek. ÖSYM’nin ve MEB’in uyguladığı sınavlarla birebir örtüşen sınavlarla öğrenciler gerçek bir sınav ortamında kendilerini sınayabilecekler.

Belirli aralıklarla her bir sınav türünden 15'er sınavın yer alacağı sisteme öğrenciler Haber7.com’u takip ederek ulaşabilecekler.

Öğrenciler sınav sisteminin özelliği olan zaman esnekliği ile istedikleri zaman sınava girebilecekler. Ayrıca sınav devam ederken sınavdan ayrılabilecekler ve diledikleri zaman sınava geri dönebilecekler.

Sınav sonunda sınavı bitiren öğrenci, ayrıntılı karne ile durumunu anında görebilecek. Sınav türüne göre puanını, sınavda doğru ve yanlış yaptığı konu ve alt konuları, derslerdeki durumunu grafiksel olarak inceleyebilecek.

Öğrenci alacağı ayrıntılı karnesinde, doğru ve yanlışlarının hangi konulardan olduğunu görebilecek, bu listeyi inceleyerek eksik olduğu konular hakkında fikir sahibi olacak. Okullar veya dershaneler de, sınava giren öğrencilerinin durumlarını inceleyerek, eksik olduklarını düşündükleri konular da bire-bir ders vererek bu eksikleri tamamlayabilecekler.

Bilindiği üzere, SBS 09 Haziran 2012, YGS 01 Nisan 2012 ve LYS 16-17 ve 23-24 Haziran 2012 tarihlerinde yapılacak. Bu tarihlere kadar öğrenciler İhlas Koleji ve Haber7.com işbirliği ile hazırlanmış olan sınavlara katılabilecekler.

Online Sınav Sistemi

İhlas Koleji ve Türkiye Gazetesi işbiliği ile SBS ve YGS-LYS Deneme Sınavları başlıyor.

Sitemizde İhlas Koleji'nin deneyimli öğretmen kadrosunun hazırladığı deneme sınavları yer almaktadır.

YGS-LYS, SBS sınavların denemelerine sitemiz üzerinden ücretsiz ulaşabilirsiniz

Sınavın sonunda beklemeden konu analizli karnenizi görebilir veya başka bir sınava girebilirsiniz.

Sınavagir.com Yenilendi!

Soruları ekranda çözün.

project

Evet. Sınavagir.com'da artık soruları ekran üzerinde çözebileceksiniz. Sınav ekranına girdiğinizde her bir soruyu artık soru üzerinde çözebileceksiniz. Tıpkı gerçek sınav gibi:)

Copyright © İhlas Koleji 1996-2018