bir hizmetidir.

İhlas Koleji'nden Online Deneme Sınavları

İhlas Koleji öğretmenleri ile birlikte SBS ve ÖSS?ye girecek öğrencilere ücretsiz online sınav sistemini uygulamaya başladı.

İhlas Koleji öğretmenleri tarafından hazırlanan ve SBS ve ÖSS?ye girecek tüm öğrencileri çok yakından ilgilendiren sınav sisteminde yok yok. Online Sınav Sistemi ile ÖSS ve SBS'ye hazırlanan öğrencilerin pratikleri artırılacağı gibi tüm öğrencilere, eksikliklerini anında görme imkânı sunuluyor. Sınavı bitiren öğrenci, ayrıntılı karne ile durumunu anında görebiliyor. Öğrenciler, sınav türüne göre puanını, sınavda doğru ve yanlış yaptığı konu ve alt konuları, derslerdeki durumunu grafiksel olarak inceleyebiliyor.

İhlas Kolejlerinin teknolojiyi kullanma noktasında dünyanın önemli kurumlarından biri olduğunu belirten İhlas Eğitim Kurumları Genel Müdürü Hami Koç, hazırlanan online sınavların Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) standartlarına uygun olduğunu söyledi. Koç, "Öğrenciler, bugünden sınavlar başlayana kadar hiçbir ücret ödemeden bu sistemden yararlanacak, sınav neticesinde de karnelerini ve eksikliklerini görebilecek. Öğrenciler bu sistemle kendilerini sınavlara çok güzel bir şekilde hazırlayabilecek. Bu sistem, gençlerimize hediyemiz olsun" dedi.

www.iha.com.tr sitesinden ücretsiz girilebilecek sınavlar bugün başladı. İşte Online Deneme Sınavı sistemiyle ilgili tüm ayrıntılar:

GERÇEK SINAV ORTAMI

MEB ve ÖSYM tarafından düzenlenen sınavlarda kurallar ve sınav şekli nasılsa, Online Sınav Sistemi de aynı şekilde işlemektedir. Bu sistemde sınav ekranı üç bölümden oluşmaktadır.

ANINDA DEĞERLENDİRME

Sınavı bitiren üye, ayrıntılı karne ile durumunu anında görebilir. Sınav türüne göre puanını, sınavda doğru ve yanlış yaptığı konu ve alt konuları, derslerdeki durumunu grafiksel olarak inceleyebilir.

KONU ANALİZLİ KARNE

Online Sınav Sitemine giriş yapılan her tür sınav için sorulabilecek soruların konu ve alt konuları tespit edilerek sisteme girilmiştir.

Sınavı bitiren üye, ayrıntılı karnesinde, doğru ve yanlışlarının hangi konulardan olduğunu görebilir, bu listeyi inceleyerek eksik olduğu konuları çalışabilir. Okullar veya dershaneler, sınava giren öğrencilerinin durumlarını inceleyerek, eksik olduğu konuları bire-bir ders vererek tamamlayabilir.

ZENGİN SINAV ARŞİVİ

Öğrenciler, SBS, ve ÖSS denemelerine ücretsiz olarak birden fazla girebilecektir. Bugünden itibaren MEB ve ÖSYM tarafından düzenlenen sınavların gerçekleşeceği tarihe kadar adaylar www.sinavagir.com sitesinden 25 adet deneme sınavına ulaşabilecektir.

Online Sınav Sistemi

İhlas Koleji ve Türkiye Gazetesi işbiliği ile SBS ve YGS-LYS Deneme Sınavları başlıyor.

Sitemizde İhlas Koleji'nin deneyimli öğretmen kadrosunun hazırladığı deneme sınavları yer almaktadır.

YGS-LYS, SBS sınavların denemelerine sitemiz üzerinden ücretsiz ulaşabilirsiniz

Sınavın sonunda beklemeden konu analizli karnenizi görebilir veya başka bir sınava girebilirsiniz.

Sınavagir.com Yenilendi!

Soruları ekranda çözün.

project

Evet. Sınavagir.com'da artık soruları ekran üzerinde çözebileceksiniz. Sınav ekranına girdiğinizde her bir soruyu artık soru üzerinde çözebileceksiniz. Tıpkı gerçek sınav gibi:)

Copyright © İhlas Koleji 1996-2019